Показать новые записи
Oleg Stolyarevskiy
Oleg Stolyarevskiy добавила фото-пост:
1/2

Шахісти Луганщини взяли участь в онлайн-чемпіонаті світу серед людей з інвалідністю

16-17 червня на міжнародній шаховій платформі Lichess відбувся дуже престижний міжнародний шаховий турнір: онлайн-чемпіонат світу з шахів серед людей з інвалідністю («IPCA World online chess championship 2020»).

Чемпіонат був організований Федерацією шахів Ізраїлю спільно з Міжнародною шаховою асоціацією людей з інвалідністю (IPCA - International Physically Disabled Chess Association) та зібрав за шаховими онлайн-дошками 124 гравців з різних куточків планети.

Згідно регламенту змагання, його учасники зіграли 9 турів з контролем часу 10+10: 10 хвилин на партію кожному гравцеві з додаванням 10 секунд за кожен зроблений хід.

Нашу країну разом з іншими українцями представляли троє шахістів з Луганщини:

Валерій Золотарьов – шахіст першого розряду з міста Лисичанська, учасник клубу «Шах і Мат» КЗ «Лисичанська ЦБС»;

В’ячеслав Анікєєв – шахіст першого розряду з міста Сєвєродонецька, активний учасник шахового життя Луганщини;

Данііл Коваленко – юний та дуже перспективний шахіст-першорозрядник з міста Сєвєродонецька.

Протягом турніру наші шахісти змагалися з досвідченими гравцями з різних країн та показали гідний рівень підготовки, про що свідчать наступні результати.

Лисичанин, учасник клубу «Шах і Мат», Валерій Золотарьов набрав 50% від можливої кількості очок. Валерій обіграв 4 супротивників та з одним «пішов на мирову», тож 4,5 очки і 54 місце у турнірній таблиці.

Сєвєродончанин В’ячеслав Анікєєв також показав добрий рівень гри, але його результат трохи гірше – 4,0 очки і 66 місце у Чемпіонаті.

А ось ще один представник м. Сєвєродонецька – Данііл Коваленко, зібрався на найвищу сходинку турнірної таблиці серед шахістів Луганщини. Він зайняв 42 місце в онлайн-чемпіонаті з результатом 5 очей: 4 супротивників Данііл обіграв, а ще дві його партії завершилися нічиєю.

Загалом у чемпіонаті взяли участь 124 гравці, серед яких було багато представників пострадянських країн: України, Росії, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Молдови. Окрім цього, шахову честь своїх країн захищали представники Польщі, Франції, Хорватії, Ізраїлю, Філіппін, В’єтнаму, Чілі тощо. А переможцем турніру став 34-річний майстер ФІДЕ з Філіппін Саверіно Сандер, який набрав 8,5 очок із 9 можливих.

Щодо результатів шахістів з Луганщини, то їх виступ, зважаючи на потужний склад гравців у чемпіонаті, можна вважати вдалим. Кожен з наших шахістів показав гарний рівень шахової майстерності та міцний спортивний дух. Але спортивні перемоги, в тому числі, і у шахах, це є не випадковість, а результат багаторічних виснажливих тренувань та повної самовіддачі на змаганні.

Тож, дякуємо Валерію, В’ячеславу та Даніілу за їх працю над своїми шаховими здібностями, завдяки чому вони сьогодні радують любителів шахів Луганщини своїми перемогами в шаховому онлайн-чемпіонаті світового рівня! Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм подальшого розвитку та нових здобутків!

Внимание: Только авторизованные пользователи могут комментировать записи.